Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

 

 

cena netto: 1290,00

Czytaj więcej: Novitus Nano E

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że użytkownik znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Możliwość wydrukowania NIP Nabywcy spowoduje, że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na zakupy do kwoty 450 PLN.

 

cena netto: 1250,00

Czytaj więcej: Novitus Mała Plus E

Kasa fiskalna NOVITUS LUPO E – to nowoczesna i sprawdzona technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. LUPO E to odpowiednik kasy LUPO ale wyposażona w nowoczesną elektroniczną kopię paragonu. Oprócz wszystkich zalet kasy LUPO – jak np. dodatkowe klawisze funkcyjne i szybkiej sprzedaży.

 

 

cena netto: 1290,00

Czytaj więcej: Novitus Lupo E

NOVITUS LUPO – to nowa odsłona dobrze znanej na rynku kasy. Sprawdzoną w każdych warunkach kasę Mała Plus ubraliśmy w nową obudowę, z klasycznie zamontowanymi wyświetlaczami. Kasa Lupo, w porównaniu do Małej Plus zyskała jeszcze jedną, bardzo ważną funkcjonalność: klawisze funkcyjne i szybkiej sprzedaży.

 

 

cena netto: 1090,00

Czytaj więcej: Novitus Lupo

Kasa fiskalna MAŁA PLUS - to zaawansowany technologicznie produkt, przeznaczony dla niewielkich punktów sprzedaży.  Dzięki kompaktowym wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.

 

 

cena netto: 999,00

Czytaj więcej: Novitus Mała Plus